6 Şubat 2010 Cumartesi

VictorY

Kendisi ile bugüne kadar tanışma fırsatı bulamadığım Levent Kulu abi'nin (yaş farkından dolayı abi demeyi yadırgamıyorum) 'The team of VictorY' pankartını bir çok kez İnönü'de görmüştüm. En son şampiyonluk maçı için Denizli'ye giderken aynı uçaktaydık, yine tanışmak nasip olmasa da pankartını ve uğraşını yakından görme fırsatım olmuştu. Kendisi son kongrede 10.sıradan Divan Kurulu'na seçilmiş. Divan Kurulu'na girdiği sıra gibi '10' numara bir durum olmuş.

Bazıları vardır tanımasanız da, hiç konuşmasanız da BEŞİKTAŞlılığına güvenirsiniz, aşkına layık olacağına ve sahip çıkacağını hissedersiniz. Levent Kulu abi de o kişilerden biri benim için. Tüm camia için büyük fiyasko olan kongrenin belki de tek tesellisi oldu bu haber.Yeni görevi hem kendisine hem BEŞİKTAŞımıza hayırlı uğurlu olsun.

2 yorum:

ArenaFutbol dedi ki...

EN IYI BLOG YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

ArenaFutbol ekibi olarak genç yazarlar ve bunlara olanak sağlayan Futbol bloglarına çok önem veriyoruz. Farklı fikirler, değinilmemiş noktalar bu bloglar sayesinde ortaya çıkıyor. Bazen komik bir resim, bazen bir maç analizi, bazende bir transfer haberi bizi gazetelerden alıkoyup blog okumaya yöneltiyor.
Bizde bu çok değerli blogların arasından en değerlileri, en özgünlerini ve en iyilerini bulmak ve yaymak istiyoruz. Bu uğurda "EN İYİ FUTBOL BLOGU" yarışmasını düzenliyoruz.

Yarışmanın kayıtları başlamıştır. Aşağıdaki başvuru formunu doldurun ve aday olmaya hak kazanın

http://forum.arenafutbol.org/blog-dunyas-f149/en-yi-blog-yarmas-bavurular-t13226.htm

sy dedi ki...

kongreden sevindiğim tek haber oldu bu. tebrikler. hayırlı olsun.